Lotto – która gra daje wysoką wygraną?

Duży lotek to obecnie nadal bardzo atrakcyjna gra. Co sprawia, że pomimo dość niskiego prawdopodobieństwa trafienia nadal wielu graczy decyduje się właśnie na tę grę oferowaną przez Totalizator Sportowy?
Prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia w przypadku takiej gry jak duży lotek wynosi około 1:14 000 000. To bardzo niska możliwość wygranej, dlatego też wiele osób uważa, że obstawianie w przypadku tej gry nie ma sensu. Jednak, choć prawdopodobieństwo jest niskie, to wygrana pierwszego stopnia może być bardzo wysoka. Kumulacje w przypadku tej gry sięgają nawet kilkudziesięciu milionów.

 

Dlatego w czasie trwania kumulacji można zauważyć, że na zakupienie zakładu decydują się nawet osoby, które na co dzień nie decydują się na tę grę. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia warto zdecydować się na grę systemową. Już skreślenie siedmiu zamiast sześciu liczb daje większą szansę na trafienie „szóstki”.
W przypadku takiej gry jak duży lotek wyniki są dostępne w punktach sprzedaży, jak również na stronach internetowych. Można również oglądać samo losowanie, co jest możliwe zarówno w przypadku posiadania telewizora, jak i komputera z dostępem do internetu.

 

About

You may also like...

Comments are closed.